155 NOK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji czekolady Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 00:43

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz. Opcja zatrudnienia dla osób bez znajomości języka w fabryce z Oslo na produkcji wyrobów czekoladowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: od zaraz

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 155 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac na produkcji wyrobów z czekolady
  • praca będzie polegała na przygotowywaniu surowców, obsługiwaniu urządzeń oraz pakowaniu towarów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za czyszczenie oraz konserwację maszyn

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • brak uzależnień
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie doświadczenia na produkcji
  • gotowość do pracy na nadgodziny
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu formalności
  • wsparcie w odzyskaniu nadpłaconego podatku
  • pomoc koordynatora
  • zakwaterowanie za 400 NOK miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące
  • pracę za pośrednictwem agencji z możliwością przedłużenia współpracy na podstawie norweskiej umowy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “produksjonsarbeider/001/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-oslo/

ID ogłoszenia: 7085a5fa47b52509

4 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji czekolady Oslo”

  1. monte74255 na 18 stycznia 2018 @ 08:05

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy .Proszęo kontakt

  2. Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy. Prosze o kontakt. Pozdrawiam Dorota

  3. Witam jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt na moj mail.paulasu77@gmail.com

  4. Jestem zainteresowany…wyslalem cv ale sie przypominam.