176 NOK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji karmy 2020 Kopervik

  • Miasto lub region: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2017 22:53

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce suchej karmy dla zwierząt z Kopervik. Od zaraz praca w Norwegii 2020 na produkcji dla 2 Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Kopervik, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 176 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych przy procesie produkcji suchej karmy dla zwierząt
  • zadaniem pracownika będzie obsługa urządzeń produkcyjnych oraz kontrola jakości towarów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem wyrobów zgodnie z normami i gramaturą oraz utrzymywaniem porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • mile widziane doświadczenie oraz referencje od poprzednich pracodawców
  • możliwość podjęcia pracy na okres co najmniej 3 miesięcy
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • umiejętność szacowania oraz znajomość jednostek miar i wag

Oferujemy:

  • pracę bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • szkolenia wprowadzające
  • darmowe zakwaterowanie na 3 miesiące
  • zapewnione bezpłatne ubezpieczenie NNW
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com

z dopiskiem “produksjonsarbeider/05/20”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-karmy-kopervik/

ID ogłoszenia: 8365922c4e72106d

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji karmy 2020 Kopervik”

  1. Byłbym zainteresowany. Proszę o kontakt mailowy. Doświadczenie na produkcji jako Operator Linii pakujących pełniący obowiązki Lidera na Linii modelowej Filaru Safty WCM.