167 NOK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu ciastek Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 00:05

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Zatrudnimy od zaraz we Fredrikstad osoby bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 167 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna polegająca na układaniu ciastek po 8-12 sztuk oraz wkładaniu ich do maszyny paczkującej

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • ważna książeczka sanepidu
  • zaletą będzie doświadczenie w gastronomii
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkie wykonywanie zadań
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych oraz związanych z wyjazdem
  • szkolenia dla pracowników
  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz na co najmniej 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:

Palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule “pr1/007/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 3355b40be8ed1221

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu ciastek Fredrikstad”

  1. Proszę o kontakt! Przebywam juz w Fredrikstad, mowie płynnie po angielsku, jestem gotowa do pracy. Tel 510232880

  2. jestem zainteresowana praca535502540