173,20 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu mrożonek Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2020 19:53

Przy pakowaniu mrożonek potrzebni od zaraz chętni do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Stavanger bez znajomości języka dla pakowaczy. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 173,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy linii produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie pakowanie mrożonek;
  • praca w warunkach chłodniczych;
  • obsługiwanie maszyn oraz dbanie o ciągłość produkcyjną.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub norweskiego;
  • zdyscyplinowanie;
  • punktualność;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • strój roboczy;
  • szkolenie pracownicze z zasad BHP, systemu obsługiwania maszyn oraz zasad pracy itp.;
  • próbną norweską umowę na 3 miesiące;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • atrakcyjne warunki finansowe.