175 NOK za godzinę brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu biur Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2018 00:34

Chętnie zatrudnimy we Fredrikstad na stanowisku sprzątaczki. Od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy sprzątaniu biur dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to fizyczna praca polegająca na sprzątaniu lokali biurowych
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie mycie podłóg, wycieranie kurzu, wynoszenie śmieci itp.

Wymagania:

  • dobre nastawienie
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • umiejętność pracy w grupie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • dostęp do atrakcyjnych świadczeń socjalnych
  • szkolenia dla pracowników
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • zakwaterowanie płatne na miejscu
  • pracę w oparciu o norweską umowę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV oraz zdjęciem sylwetki na adres:

Brzeska.Ewa@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-2018-przy-sprzataniu-biur-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 8875a85c9a416f88

Linki sponsorowane

11 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu biur Fredrikstad”

  1. Witam . Jestem zainteresowana ofertą pracy 48729623442.Pozdrawiam.

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą.

  3. lucyna nuckowska na 22 lutego 2018 @ 11:33

    chcialabym podjac prace przy sprzataniu ale nie znam jezyka i chyba nigdy sie go nie naucze bo majc 50 lat ciezko bedzie,sprzatalam juz w nowym jorku,mam doswiadczenie

  4. Witam,
    jestem zainteresowana ofertą,
    Pozdrawiam
    tel 668179653

  5. Witam jestem zainteresowana oferta kontakt 574-558-883

  6. Pracownik przy sprzątaniu hotelu na 27 lutego 2018 @ 22:10

    Witam, jestem zainteresowana ofertą. proszę o kontakt +48792818332
    merisea1.5@gmail.com

  7. Witam jestem zainteresowana oferta pracy,
    Proszę o kontakt:
    +48 665719147

  8. Witam jestem zainteresowana oferta .
    Kom. 692142450
    Pozdrawiam

  9. Katarzyna na 4 maja 2018 @ 16:56

    A to praca przy sprzątaniu napewno? Czy w jakimś klubie, po co zdjęcie sylwetki do sprzątania?

  10. Katarzyna na 31 lipca 2018 @ 11:39

    Jestem zainteresowana proszę o kontakt 514291903

  11. Witam jestem zainteresowana kontakt 600 510 297