165 NOK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka sprzątanie domów i mieszkań Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2016 03:21

Oferta pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla sprzątaczki – sprzątacza. Zatrudnienie w Oslo przy sprzątaniu domów i mieszkań dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz
Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

  • typowe dla tego zawodu prace u klientów polegające na doprowadzaniu powierzonych mieszkań i domów do czystości
  • zadania polegają na myciu luster, czasem okien, wycieraniu kurzy, odkurzaniu całego mieszkania, myciu łazienek i kuchni, wstawianiu prania, ścieleniu łóżek, itp.

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • skrupulatność, dokładność, pracowitość
  • samodzielność ale równocześnie zdolność do bezkonfliktowej pracy z współpracownikami
  • dokument zaświadczający o niekaralności do wglądu dla pracodawcy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność
  • umiejętność zachowywania wysokiej kultury i dbanie o własną higienę

Zapewniamy:

  • nowoczesny telefon do celów służbowych z nawigacją
  • samochód do przejazdów
  • początkowo zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością podpisania stałej umowy bezpośredni z norweskim przełożonym
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • martyna.grabarczyk@10g.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-oslo-sprzatanie-domow-i-mieszkan/

ID ogłoszenia: 707582ba67ee5dc2

11 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka sprzątanie domów i mieszkań Oslo”

  1. sprzatanie domow na 16 listopada 2016 @ 11:06

    Witam .Jestem zainteresowana praca sprzatanie domow .Nie mam prawa jazdy ale jestem sumienna i obowiazkowa.Dziekuje i prosze o kontakt.

    • sprzatanie domow na 16 listopada 2016 @ 11:08

  2. Witam, posiadam prawo jazdy i jestem zainteresowany ofertą. Prosze o kontakt, pozdrawiam.

  3. Sprzątanie domów Oslo na 27 listopada 2016 @ 15:47

    Witam, jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Proszę o kontakt.

    Pozdrawia,
    Victoria

  4. Witam,

    Nazywam się Radek, szukam pracy w Oslo. Posiadam 7 miesięczne doświadczenie w sprzątaniu w Szwecji ( Sztokholm ) w firmie hemiljo .
    -sprzątanie przeprowadzkowe. małe i duże sprzątania
    – prace ogrodowe ( kosiarka trymer dmuchawa )
    – mycie okien
    – posiadam prawo jazdy kat B i poruszałem sie autem po Sztokholmie

  5. Witam.
    Spełniam wszystkie postawione wymagania.Jestem zainteresowana ofertą. Pracowałam już w tej branży w Oslo, jeśli będą potrzebne referencje mogę je uzyskać od 2 Norweżek.

  6. Witam jestem zaintersowana tą pracą w tej branży pracowwałam 9lat swoja pracę staram wykonywać jak njlepiej obecnie jestem w Oslo jeżeli bedzie taka potrzeba mogę podjąć probę od zaraz a dokument o niekaralności mogę dołączyć za mieisąc będę w polsce

  7. Sprzątanie domów i mieszkań w Oslo na 6 stycznia 2017 @ 20:13

    Witam,jestem zainteresowana tą pracą,pracowałam w Norwegii ale w rolnictwie,nie karana,jestem dostępna od zaraz,prawo jazdy posiadam,lat 42,czekam na kontakt,pozdrawiam

  8. Karolina Sordyl na 19 stycznia 2017 @ 23:02

    Witam. Jestem zainteresowana pracą . Bardzo proszę o kontakt . Pozdrawiam

  9. Agnieszka Krawczuk na 1 lutego 2017 @ 16:36

    Jestem zainteresowana pracą posiadam 10 letnie doświadczenie jako pokojowa w hotelu mam również ukończony kurs profesjonalna pokojowa oraz prawo jazy dziękuje za odpowiedz

  10. Sprzatam w firmie norweskiej .Pracuje od godz 18 Od rana jestem wolna .Pozdrawiam