158 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu lodów Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lutego 2020 19:59

Fabryka z Oslo szuka chętnych bez znajomości języka do pracy w Norwegii przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie tymczasowe od zaraz dla pakowaczy z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie łatwych prac produkcyjnej w fabryce spożywczej;
  • praca na hali przy obniżonej temperaturze;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie już gotowych produktów, przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • posiadanie aktualnych badań z Sanepidu do pracy z żywnością;
  • przestrzeganie zasad BHP, które dotyczą stroju i schludności, czyli nie można mieć sztucznych włosów, rzęs, paznokci, mocnego makijażu itp.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na czas określony;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 NOK od osoby;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • strój roboczy do pracy w niskich temperaturach.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020 z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-tymczasowa-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 9595e4d4e9e9ccc9

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu lodów Oslo 2020”

  1. Dobry wieczór. Jestem zainteresowana praca i chętnie się jej podejmę. Proszę o kontakt +48519671936