156 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka pakowanie słodyczy Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2019 16:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie urządzeń do ważenia oraz foliowania, a także przeprowadzanie kontroli jakości, kompletowanie odpowiednich produktów pod zestawy promocyjne;
  • zadaniem będzie także pakowanie artykułów, czyli słodyczy do opakowań z motywem Świąt Bożego Narodzenia.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • zmotywowanie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę na czas określony;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • pracę od zaraz;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 50 NOK na dobę;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość kupienia ciepłego obiady w cenie 100 NOK na dzień.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdańsku z przedstawicielem.

CV w języku angielskim należy przesłać na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: nr ref ps/0011/19

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-tymczasowa-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-oslo/

ID ogłoszenia: 1565db5574be6952

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka pakowanie słodyczy Oslo”

  1. jestem zainteresowany ofertą pracy do pakowania słodyczy .tel.788827599.