120 NOK brutto na godz.

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka kierowca kat.B-dostawca pizzy Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2019 17:11

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii jako kierowca kat.B. Zatrudnienie w Oslo dla dostawcy pizzy z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 120 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca, jako kierowca kat. B przy rozwożeniu dań gotowych z restauracji włoskiej, czyli pizzy, makaronów oraz zapiekanek.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • przyjazne nastawienie, optymizm oraz wysoka kultura osobista;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • możliwość pracowania po godzinie 18, a także w piątki i weekendy;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • bezpłatny obiad raz na jeden dzień w pracy;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zwrot kosztów za paliw, a także za ubezpieczenie i naprawy serwisowe – udział % zostanie uzgodniony z pracodawcą.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-jako-kierowca-kat-b-dostawca-pizzy-oslo/

ID ogłoszenia: 9155dac2c66942e0