12000-15000 NOK/m-c brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii malarz na budowie bez języka Trondheim 2017

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2017 04:16

Propozycja zatrudnienia dla budowlańców bez znajomości języka na stanowisku malarza. Od zaraz praca w Norwegii na budowie z Trondheim z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: malarz budowlany

Lokalizacja: Trondheim, Tromsø, Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12000-15000 NOK za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywanie zadań budowlanych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie powierzchni, malowanie oraz tapetowanie
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość norweskiego
  • preferowane osoby z co najmniej 3-letnim doświadczeniem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie z państw Skandynawii

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę
  • atrakcyjne zarobki, około 185-220 NOK za godzinę brutto
  • opiekę konsultanta
  • szansę na stałą pracę dla najlepszych pracowników
  • zakwaterowanie z dostępem do internetu za około 3600-5500 NOK miesięcznie
  • możliwość uczestniczenia w kursie języka norweskiego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norweskiego-praca-norwegia-na-budowie-dla-malarza-trondheim/

ID ogłoszenia: 2945903471aeab2e

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii malarz na budowie bez języka Trondheim 2017”

  1. Szukam pracy na 7 maja 2017 @ 17:03

    Witam,wraz z 2ma kolegami zajmujemy się wykanczaniem wnętrz. Tj szpachlowanie , malowanie, płytki oraz inne prace wykończeniowe
    Jesteśmy tu 3 mięs,i wykonczylismy 2 domy które możemy pokazać jak by ktoś chciał zobaczyć naszą pracę. Szukam dla nas nowego pracodawcy bo trafiliśmy na oszusta. Mowie dobrze w j.angielskim. jeśli mają państwo dla nas ofertę współpracy prosimy​ o kontakt .463 65 289 Arek

  2. Poszukuje pilnie pracy zostawiam moje cv oraz numer te +47405|1 8|0 459