do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na budowie jako glazurnik-kafelkarz Bergen 2020

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2020 16:36

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na budowie jako glazurnik-kafelkarz. Zatrudnienie 2020 w Bergen przy wykończeniach mieszkań. Pracodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac dotyczących wykańczania łazienek, a w tym również montowanie membran oraz fugowanie;
  • pracownik będzie również układał glazurę na dużych powierzchniach, np. w hotelach albo budynkach użyteczności publicznej.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy jako glazurnik;
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • odzież roboczą oraz narzędzia;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie na czas nieokreślony;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • wsparcie w organizacji zakwaterowania;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy i spełniające wymagania proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/glazurnik/norwegia-bergen/14753102

ID ogłoszenia: 7865e29b5a1b7480