171 NOK za godzinę brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie bez dla par bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 stycznia 2017 02:09

Hurtownia spożywcza z Bergen poszukuje osób bez znajomości języka do zatrudnienia od zaraz. Praca w Norwegii na magazynie dla par przy rozładunku i załadunku samochodów.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 171 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na załadunku i rozładunku samochodów, rozmieszczaniu towarów na magazynie oraz dbaniu o porządek na stanowisku pracy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za aktualizację baz danych oraz zbieranie zamówień
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolność pracy w grupie
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • posługiwanie się językiem angielskim
  • pracowitość
  • zaangażowanie i sumienność
  • mile widziana znajomość języka norweskiego

Oferujemy:

  • szansę na zdobycie doświadczenia oraz rozwój zawodowy
  • kompleksowe szkolenia
  • zatrudnienie od zaraz dla par na podstawie norweskiej umowy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, 40 h pracy na tydzień
  • dobre zarobki
  • atrakcyjne warunki pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia zawierające CV oraz numerem referencyjnym – mm/003/17 prosimy wysyłać na adres:

norwayworker@europe.com

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-dla-par-na-magazynie-spozyczym-od-zaraz-bergen-2017/

ID ogłoszenia: 444587d32ffd0fde

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie bez dla par bez języka Bergen”

  1. Witam serdecznie. W obecnej chwili mieszkam w Bergen, szukam pracy. Z wykształcenia jestem Specjalista Psychologii. W Polsce przez ostatnie 7 lat pracowałam jako terapeuta zajęciowy w domu Pomocy Społecznej. Umiem gotować, sprzątać i nie boję się pracować fizycznie. Zainteresowała mnie praca w magazynie. Znam podstawy języka niemieckiego, uczę się norweskiego. Bardzo proszę o odpowiedz i zainteresowanie się moją kandydaturą.
    Z wyrazami szacunku Emilia Rudnicka.

  2. Teresa Cierlik na 12 lutego 2017 @ 18:28

    Jestem zainteresowana pracą w magazynie. Mam ukończone liceum zawodowe o profilu pracownik administracyjno biurowy. Nie boję się żadnej pracy. Obecnie mieszkam w Bergen. Uczę się języka norweskiego na Folkenuniwersytecie. Bardzo proszę o pozytywną odpowiedź

    • Elżbieta Nagnajewicz na 14 lutego 2017 @ 22:30

      Jestem zainteresowana ofertą pracy od zaraz, Jestem osobą bardzo pracowitą, sumienną, kreatywną i doskonale zorganizowaną. Mam zakwaterowanie oraz własny samochód.

      Uprzejmie proszę o pozytywna odpowiedź

      tel. 47 46395711