165 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie drogeryjnym bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 19:34

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka dla magazynierów z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem złożonym drogą elektroniczną;
  • rozładowywanie dostaw, obsługa wózka paletowego, skanera i komputera oraz przeprowadzanie inwentaryzacji, a także dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • wydajność, efektywność oraz elastyczność;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • opłacanie składek i podatków;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, a także odbycia kursu języka norweskiego.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów w wysokości ok. 300 NOK zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 11/2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-w-oslo/

ID ogłoszenia: 6165fc52c37ec3a5