do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie RTV bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2021 17:25

Pracodawca z Bergen szuka od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii 2021. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika na magazynie ze sprzętem RTV;
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem zamówień, a także ich pakowaniem;
  • do zadań będzie należało przyjmowanie dostaw, rozładowywanie ich, dbanie o porządek, obsługa wózka paletowego oraz rozliczanie zwrotów itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane, solidne i niezawodne wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność liczenia w pamięci;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • norweską umowę o pracę na pół roku;
  • pracę od zaraz;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc na miejscu, przy tłumaczeniach oraz załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale w Szczecinie. Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów, w wysokości około 300 NOK, zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 04/2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-rtv-bez-znajomosci-jezyka-2021-bergen/

ID ogłoszenia: 8506076e80e03d48