175 NOK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie z napojami bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 00:17

Aktualna propozycja zatrudnienia w hurtowni napojów z Oslo dla osób bez znajomości języka. Praca w Norwegii od zaraz na magazynie z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na zbieraniu zamówień za pomocą skanera oraz listy
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów oraz ustawianie ich na paletach
  • do obowiązków będzie należał załadunek i rozładunek artykułów
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu do Norwegii od zaraz
  • świetna organizacja czasu
  • pełna samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • szkolenia dla pracowników
  • zamieszkanie na miejscu za 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz znajdujący się na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaPracaNorwegia2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-oslo-2018/

ID ogłoszenia: 7525ac8f6cabef06

5 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie z napojami bez języka Oslo”

  1. Poszukuje pracy stalej na dluzszy okres, znam jezyk norweski i nr.personalny. Proszeo kontakt jeśli oferta jest aktualna. nr 93980755
    Z Poważaniem Agnieszka Banaszkiewicz

  2. Łukasz Piątek na 16 maja 2018 @ 00:02

    Zainteresowany pracowałem w Polsce na podobny stanowisku

  3. Dawid Cze na 5 czerwca 2018 @ 18:58

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą (dwie osoby)
    Jesteśmy słowni i pracowici.

    Proszę o kontakt mailowy:

    dawid.cze@o2.pl

  4. Zainteresowany

  5. Pracuje na magazynie już 6 lat. Bardzo dobrze operuje wozkiem widlowym. posiadam uprawnienia. kontakt: +48697037440