155 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie zabawek bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lipca 2020 19:19

Hurtownia ze Stavanger poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie zabawek z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik na magazynie hurtowni z zabawkami;
  • kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem, obsługiwanie wózków, rozładowywanie dostaw oraz aktualizacja danych w systemie komputerowym.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wypełnianie zadań;
  • samodyscyplina;
  • pracowitość;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • próbną norweską umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki do pensji podstawowej;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie na miejscu, a także możliwe będzie asystowanie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Norwegii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-zabawek-stavanger/

ID ogłoszenia: 7535efdf25e4e253