152,40 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia na produkcji pizzy mrożonej bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 20:54

Fabryka z Bergen poszukuje osób do pracy w Norwegii, bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie możliwe od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 152,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie swoich obowiązków zgodnie z zasadami BHP;
  • zatrudnienie w fabryce na hali produkcyjnej w niskiej temperaturze;
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie: przygotowywanie składników, pakowanie pizzy, kontrola jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz dbanie o porządek na miejscu pracy.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy i rozwijania się;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zatrudnienie bez języka norweskiego;
  • zestaw ubrań roboczych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na czas trwania umowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać pod adresem e-mail:

soknadansatte2019@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-produkcja-pizzy-mrozonej-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 5925ca210af7ba24