166 NOK/h brutto

Od zaraz oferty pracy w Norwegii na produkcji spoż. bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 listopada 2014 02:19

Aktualnie poszukujemy  od zaraz 2 pracowników sezonowych do pracy w Norwegii. Oferta ze Stavanger pakowaniu spożywczym bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 166 NOK/h brutto

Zadania:
– kontrolowanie jakości produktów
– dbanie o prawidłowość produkcyjną
– donoszenie towaru na taśmę
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– sortowanie artykułów
– zajmowanie się pakowaniem
– przemieszczanie palet za pomocą wózka widłowego ręcznego

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– gotowość pozostania w Norwegii do końca bieżącego roku
– osoba zdrowa, bez nałogów
– kandydaci poważnie podchodzący do swojej pracy
– obowiązkowość, punktualność, samodzielność
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe mile widziane
– doświadczenie produkcyjne będzie dodatkowym atutem
– niekaralność z zaświadczeniem do wglądu

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie sezonowe
– możliwość przedłużenia umowy do 2 tygodni
– za zmiany nocne i nadgodziny oferujemy dodatki pieniężne
– w zatrudnieniu pośredniczy agencja
– na miejscu zapewniam płatne miejsce zamieszkania
– dobre wynagrodzenie wypłacane co 7 dni

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowacz-praca-w-norwegii-na-produkcji-spoz-bez-znajomosci-jezyka-stavanger-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 782546ebf4400ba2

9 komentarzy na “Od zaraz oferty pracy w Norwegii na produkcji spoż. bez języka Stavanger”

  1. Przyjmę pracę na 24 listopada 2014 @ 16:45

    Witam.Mam na imie Dawid mieszkam a terenie Oslo,przylecialem do norwegi w poszukiwaniu pracy.Chetnie przyjme prace na produkcji w Stavanger z miejscem zamieszkania.
    Jestem osobą bez nałogów nie palącą ,silną pozytywnie do pracy ,zamierzam zostać w norwegi przez długi okres pracując oczywiscie.Prawojazdy kat.B,bez uprawnień na wózki widłowe lecz pracowałem w firmie w której poruszałem sie wyłącznie wózkami widłowymi w Polsce.Proszę o kontakt na Email: dawid.s@spoko.pl lub tel: +4748672683.
    Pozdrawiam Dawid

  2. jestem zainteresowany tel 695015062

  3. Jestem zainteresowana. proszę o kontakt justynaz149@gmail.com

  4. Witam serdecznie mam na imię
    Samanta jestem młodą energiczna i ambitną dziewczyna . Posiadam doświadczenie na produkcji jalo kontroler jakości części
    Samochodowych. Do pracy jestem gotowa wyjechać od zaraz .
    Znam język angielski na poziomie komunikatywnym oraz podstawy norweskiego posiadam również prawp kazdy kat. B jeżeli
    Oferta pracy jest nadal aktualna
    Proszę o kontakt pozdrawiam
    Samanta

  5. rubinho_7 na 3 lutego 2015 @ 22:45

    Witam
    Jestem zainteresowany praca mówię biegle po angielsku , mam uprawnienia na wózki widłowe.
    Proszę o kontakt 90625273

  6. Kasia121 na 3 lutego 2015 @ 22:59

    Witam
    Jestem zainteresowana praca gotowa od zaraz
    posiadam 5 letnie doświadczenie na produkcji.
    prosze o kontakt 90625273

  7. jestem zainteresowana pracą proszę o kontakt tel.606672381

  8. witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt tel.694887744

  9. Damian Manczuk na 5 maja 2015 @ 12:29

    Witam, jestem młodym pełnym energii do pracy 24 latkiem bez nałogów, jestem bardzo zainteresowany państwa propozycją,aktualnie mieszkam w Sandnes ale z dojazdem nie będę miał żadnych problemów, proszę o kontakt pod nr: 45204579
    pozdrawiam