168,20 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii pakowanie perfum bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 maja 2021 21:28

Potrzebni od zaraz pakowacze do tymczasowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie wkładał produkt do kartonika, a także przeprowadzał wizualną kontrolę jakości;
  • możliwe będzie również zajmowanie się obsługą maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • energiczność;
  • sprawność manualna;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • dokładność, szczegółowość;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • wsparcie przed wyjazdem;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych, kadrowych, administracyjnych oraz organizacyjnych;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wsparcie podczas szukania zakwaterowania;
  • szkolenie pracownicze;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie oraz przygotowanie dokumentów w wysokości około 300 NOK zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 052/2021″

ID ogłoszenia: 75960b51c049d6d3