165 NOK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii sprzątanie mieszkań z językiem angielskim Oslo 2017

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lutego 2017 03:30

Propozycja atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań oraz domów prywatnych klientów. Zatrudnienie z językiem angielskim jest możliwe w polskiej firmie z Oslo na dłuższy okres.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na regularnym i kompleksowym sprzątaniu mieszkań i domów na zlecenie klienta
  • do obowiązków pracownika będzie należało m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie kuchni i toalet porządkowanie piwnic lub garaży

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie
  • pełna dyskrecja
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dobra organizacja
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • służbowe auto oraz telefon
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pomoc medyczną w nagłych przypadkach
  • szansę na dłuższą współpracę dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-z-jezykiem-angielskim-przy-sprzataniu-mieszkan-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 89358a25a14bcfe5

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii sprzątanie mieszkań z językiem angielskim Oslo 2017”

  1. Przemysław Malczyk na 15 lutego 2017 @ 10:38

    Dzień dobry,

    poproszę po podanie innego adresu email, w/w nie działa.

    Pozdrawiam.

  2. Witam serdecznie Sylwia Strzelczyk.mam 32 lata obecnie mieszkam w Norwegii okolice Vinstry. Posiadam Norweski stały numer personalny. Pracuje tutaj w hotelu jako sprzątaczka. Noszę się z zamiarem przeprowadzki do Oslo i szukam pracy na start a w efekcie końcowym z możliwością stałej współpracy. Bardzo proszę o kontakt a wtedy podam więcej informacji na swój temat.
    Z poważaniem Sylwia Strzelczyk

  3. KrzysztofHoras na 17 marca 2017 @ 20:08

    Dzień Dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam 23 lata. Znam język angielski w stopniu dobrym proszę o kontakt 731000763. Jestem na miejscu w Oslo.