171 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu samolotów bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2019 00:54

Możliwość podjęcia bez języka ciekawej pracy w Norwegii aktualnej od zaraz przy sprzątaniu samolotów. Zatrudnienie w Oslo z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie sprzątanie wnętrz samolotów, czyli zbieranie odpadów, odkażanie, sprzątanie toalet itp.;
  • wykonywanie innych zadań, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność współpracowania w grupie;
  • bezkonfliktowość;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • nie jest potrzebny j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie trzymiesięczny okres próbny z możliwością dla najlepszych pracowników;
  • pełen etat;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • wsparcie w zapewnieniu płatnego zakwaterowania, którego koszt wynosi około 4000 NOK od osoby.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza na stronie:

z zaznaczeniem opcji: pracownik sprzątający.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-przy-sprzataniu-samolotow-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 3825d111d3065ed0

10 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu samolotów bez języka Oslo”

  1. Witam, mam 3 osoby chętne do pracy, proszę o kontakt 733517752

  2. Aleksandra na 25 czerwca 2019 @ 12:01

    Prosimy o odpowiedz ( Kontakt email )
    juventa1999@wp.pl

  3. PRACA NORWEGIA na 25 czerwca 2019 @ 12:04

    W OFERCIE SPRZATANIA SAMOLOTOW, NA STRONIE REJESTRUJACEJ JEST TYLKO WYBÓR – PRACOWNIK SPRZĄTAJACY DRAMENN

  4. Ernest Gralec na 25 czerwca 2019 @ 12:09

    Witam.
    Wraz z Partnerką jesteśmy w stanie podjąć pracę jak najszybciej. Posiadamy zakwaterowanie w okolicach Oslo. Posługujemy się komunikatywnym angielskim oraz mamy doświadczenie w dziedzinie sprzątania. Podejmowaliśmy już nie jedną pracę, nie boimy się wyzwań i nowych doświadczeń. Nie mamy problemu z umiejętnościami pracy w grupie oraz wykonywaniem obowiązków pod presją czasu. Jesteśmy zaangażowani i w pełni oddani swym obowiązkom. Prosimy o kontakt
    TEL: +48 535070556
    email: juventa1999@wp.pl

    Będziemy wdzięczni za kontakt
    Z poważaniem

  5. Jestem zainteresowana współpraca z państwem . Mój numer tel 535641427 . Mam nadzieję zePaństwo do mnie oddzwonia 🙂 czekam na tel .

    • adam i wojtek Gdynia na 11 lipca 2019 @ 15:28

      jesteśmy zainteresowani pracą dobra znajomość języka angielskiego pracowaliśmy w firmach sprzątających jesteśmy obecnie w Oslo. Kontakt na email:
      Pozdrawiam
      Adam

  6. Jestem zainteresowany Państwa ofertą, doświadczenie i sumienność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków. Proszę o kontakt: 502 299 795

  7. jestem zainteresowana praca na tym stanowisku. PosiadamD-numer i mieszkam w Oslo. Prosze o kontakt +48792029299

  8. Witam 🙂 jestem zainteresowana pracą proszę o wiadomość na e-mail. Dziękuję pozdrawiam 🙂

  9. Witam moge podjąć pracę od zaraz mój numer tel 507420148