171 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu smalotów bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lutego 2019 18:40

Przy sprzątaniu samolotów potrzebne osoby od zaraz do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Oslo bez znajomości języka, a do tego zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • szybkie tempo pracy przy sprzątaniu wnętrz samolotów, np. odkurzanie, mycie okienek oraz zbieranie odpadów itp.

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego podjęcia zatrudnienia w Norwegii;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdyscyplinowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładne i sumienne wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość i schludność;
  • nie wchodzenie w konflikty i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na pełen etat;
  • najpierw umowa na okres próbny, a później możliwość jej przedłużenia;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-sprzataniu-samolotow-oslo/

ID ogłoszenia: 8825c7418e7d41ff

10 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu smalotów bez języka Oslo”

  1. adamversal na 26 lutego 2019 @ 18:23

    Dzień dobry, jestem zainteresowany pracą, lecz linki do aplikacji nie działają.
    Nr kontaktowy 785 138 974. Proszę o informację jak mogę wysłać CV.
    Pozdrawiam

  2. Barbara Kranc-Pędras na 28 lutego 2019 @ 14:23

    Doświadczenie zawodowe:
    – (2005-2007) sprzątanie w Norwegii prywatnych domów i mieszkań
    – sprzątanie pomieszczeń poremontowych
    – utrzymywanie czystości w obiektach budowlanych
    – uzupełnianie środków czystości
    – (2008-2014) praca w norweskiej firmie kateringowej Timian.no
    zakres moich obowiązków:
    – praca na kasie i przy produkcji jedzenia
    – zaopatrzenie towaru
    – przyjmowanie zamówień
    – dowóz towaru
    – organizacja i sprzątanie po imprezach integracyjnych

    Mam 34 lata, nie jestem obecnie w żadnym związku, nie mam dzieci co pozwala mi na pełną dyspozycyjności.
    Praca zmianowa także,w weekendy nie jest dla mnie problemem.
    Jestem otwarta na ludzi i pracę w zespole, łatwo adaptuje się do nowych warunków, chętnie i sumiennie wykonuje polecenia przełożonych.
    Państwa oferta jest dla mnie bardzo atrakcyjna, pomoc w zakwaterowaniu i uczciwe warunki pracy stwarzają mi możliwość powrotu do Norwegii.
    Wdrożenie się w norweski system nie sprawi mi trudności, posiadam numer personalny i konto bankowe.
    Interesuję się ogrodnictwem i wystrojem wnętrz, dzięki czemu potrafię stworzyć przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

  3. mam doswiadczenie w pracy na produkcji. Szukam pracy od kwietnia. Kontakt: 724 540 778, catmode724@gmail.coom

  4. Witam, jestem zainteresowana ofertą. Mieszkam w Jessheim 5 km od lotniska Oslo- Gardermoen przez co jestem dyspozycyna. nr.kontaktowy +48 609388513

  5. Marta i Zuzanna na 13 marca 2019 @ 21:23

    Szukamy pracy od lipca. Mamy doświadczenie w sprzątaniu jako pokojówki. Prosze o kontakt.

  6. Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 38 lat i jestem w pełni dyspozycyjna. Jestem osobą uczciwą, pracowitą i dokładną. Powierzone mi zadania zawsze wykonuję z dużym zaangażowaniem. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym. Kontakt: 733496641

  7. Sprzatacz na 20 marca 2019 @ 06:38

    Sprzątałem w dani mam doświadczenie proszę o kontak698240047

  8. Witam Od 8 lat prowadze wlasna firme sprzatajacą ,mam doświadczenie w sprzataniu jezyk norweski komunikatywny Jestem Aintwresowana pracą Prosze o odpowiedz Pozdrawiam

  9. Jestem zainteresowany muj tel +48883261030 prosze o kontakt

  10. Witam, jestem zainteresowany prac. Posiadam doświadczenie. Pracowałem w norweskiej firmie sprzątającej. tel 96870053