175 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii z j. angielskim operator wózka widłowego na magazynie Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lutego 2020 21:58

Pracodawca z Oslo szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na magazynie. Zatrudnienie z językiem angielskim jako operator wózka widłowego. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: operator wózka widłowego.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na stanowisku operatora wózka widłowego, a do zadań będzie należało rozładowywanie dostaw, załadowywanie towarów oraz transport;
  • wykonywanie prac porządkowych;
  • inne obowiązki zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • posiadanie doświadczenia;
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych oraz organizacyjnych;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Operator wózka widłowego, Oslo. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-dla-operatora-wozka-widlowego-na-magazynie-oslo/

ID ogłoszenia: 4975e429a4407053