169 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka przeprowadzki Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2017 02:07

Poszukujemy chętnych do podjęcia zatrudnienia w Tønsberg przy przeprowadzkach. Od zaraz oferujemy fizyczną pracę w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 169 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pomocy przy przeprowadzkach klientów na terenie miasta lub okolic
  • do zadań pracownika będzie należało zabezpieczanie rzeczy na czas transportu, załadunek ich na samochód, rozładunek na miejscu docelowym oraz ponowny montaż

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • świetna organizacja
  • mile widziane prawo jazdy kat.C
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • dbanie o cudze mienie
  • zręczność
  • pełna samodzielność
  • delikatność i ostrożność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na cały etat
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • szkolenia
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • zaplecze socjalne
  • ubrania robocze

Aplikacja:

Zgłoszenia z opisem umiejętności oraz doświadczeniem należy wysyłać na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-tonsberg-2017/

ID ogłoszenia: 13159dd16059bd32

4 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka przeprowadzki Tønsberg”

  1. Witam, w e-mailu jest podany nieprawidłowy e-mail proszę o informację w celu wyłania mojej aplikacji. Pozdrawiam Serdecznie

  2. Witam.
    Pisze z tym samym problemem.
    Byłbym zainteresowany podjęciem pracy u państwa.
    Proszę o kontakt.
    535164846

  3. W związku z zmieszczonym przez Pana ogłoszeniem o prace, chciałbym złożyć swoją aplikacje. Posiadam wieloletnie doświadczenie w przewozach i pakowaniu mebli. Osobiście zajmowałem się sprowadzaniem mebli z zagranicy (Niemcy, Belgia, Holandia). Posiadam prawo jazdy kategorii C i znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Jestem w pełni dyspozycyjny i gotowy do pracy.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu 889 133 600 bądź na adres mailowy retowo@wp.pl

    Pozdrawiam
    Adam Kirschenstein

  4. Witam
    Jestem bardzo zaintereswany ofeta pracy, posiadam swoje CV. Reszte mozemy omówic przez telefon lub email. Podaje konakt ponizej.
    Emial: michalplich222@wp.pl
    Telefon: 07708499854
    lub
    07860879776