do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Norwegii 2017 bez języka Bergen na magazynie z częściami samochodowymi

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 00:55

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia od zaraz w hurtowni z Bergen. Opcja pracy w Norwegii na magazynie  z częściami samochodowymi dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni z częściami do samochodów
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień, pakowanie towarów oraz zabezpieczanie ich na czas transportu
  • do obowiązków będzie należało generowanie listów przewozowych oraz inne bieżące zadania na magazynie

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia w Norwegii
  • zaletą będzie doświadczenie
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę
  • szansę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 11/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-czesci-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 8715a0b0a524ed3a