do ustalenia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na budowie przy regipsach Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 02:52

Oferujemy pracę w Norwegii na budowie z Bergen przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Bergen dla budowlańców bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy remontach i wykończeniach wnętrz
  • zadaniem pracownika będzie stawianie ścianek działowych oraz montowanie sufitów podwieszanych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • posiadanie co najmniej 3-letniego doświadczenia przy montażu regipsów
  • praktyka w montażu konstrukcji ścian z profili
  • umiejętność odczytu rysunku technicznego
  • preferowane osoby ze znajomością systemów modułowych 60×60 Armstrong oraz Reko
  • posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • pracę w Norwegii na dłuższy okres
  • zapewnione przez pracodawcę miejsce do zamieszkania

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania wiadomości z CV na adres e-mail:

praca@grupanoproblem.pl

Aplikacja: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-przy-regipsach-z-jezykiem-angielskim-bergen/

ID ogłoszenia: 245a3312e1dc301