195-200 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na budowie remonty Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 października 2017 01:46

Zatrudnimy od zaraz na budowie z Bergen kandydatów bez znajomości języka. Opcja pracy w Norwegii dla budowlańców przy remontach oraz wykończeniach budynków.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 190 do 200 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań ogólnobudowlanych – budowa, remonty, wykończenia mieszkań i domów
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało wykonywanie prac konstrukcyjnych i ciesielskich oraz montaż fasad

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie przy pracach ogólnobudowlanych
  • zaletą będzie praktyka w zawodzie na terenie państw skandynawskich
  • pełna samodzielność
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego umożliwiająca komunikację

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • zatrudnienie przy projektach trwający dłuższy okres
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek emerytalnych
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • ubrania robocze oraz narzędzia niezbędne do pracy
  • szansę rozwoju zawodowego
  • wsparcie w szukaniu zakwaterowania
  • ubezpieczenie NNW

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 21159ebcd2456840

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na budowie remonty Bergen”

  1. Arkadiusz Wdowiak na 28 października 2017 @ 16:16

    Witam!!!
    Wyrażam ogromne chęci do pracy od zaraz.
    Jestem gotowy podjąć się nowych wyzwań i nowych działań.
    Praca w Norwegii będzie tego najlepszym przykładem.
    Proszę o kontakt: 728-444-644

    Pozdrawiam, Arkadiusz

  2. Dariusz Kogut na 6 listopada 2017 @ 14:09

    Witam chciałbym współpracować z waszą firmą.Mam doświadczenie, przez 3 lata pracowałem w Norwegii jako stolarz budowlany. Bardzo proszę o kontakt pod numer 795 122 952