do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie z częściami samochodowymi Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2016 04:46

Hurtownia części samochodowych z Bergen zatrudni pracownika bez znajomości języka do zbierania zamówień. Oferta pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla osób w pełni samodzielnych, dobrze zorganizowanych i odpowiedzialnych .

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia
Termin: od zaraz
Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie dużej i nowoczesnej hurtowni części samochodowych przy kompletowaniu, pakowaniu zamówień dla klientów indywidualnych oraz hurtowych
  • aktualizowanie bazy danych, praca z komputerem
  • raportowanie o brakach na magazynie
  • inne zadania zlecone przez polskiego rezydenta

Oczekiwania:

  • samodzielność, zorganizowanie
  • umiejętność rozsądnego zarządzania czasem pracy
  • terminowość, odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i obycia
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • umowę zgodną z norweskimi standardami

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com

W nagłówku wiadomości należy wpisać: “lagermedarbeider 12/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-auto-moto-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 5325834f285ac7ee

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie z częściami samochodowymi Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy jestem do dyspozycji ,pracę na magazynie znam bardzo dobrze ponieważ pracowałem jako magazynier wiele lat, jestem przekonany że sprostam tej pracy i będzie,Pan zadowolony,Pozdrawiam