175 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 bez języka Oslo na magazynie spożywczym

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 01:07

Opcja pracy w Norwegii na magazynie z Oslo przy zbieraniu zamówień. Od zaraz możliwe zatrudnienie w hurtowni spożywczej dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie w hurtowni z artykułami żywnościowymi
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie zamówień do wysłania, tj kompletowanie towarów, układanie na paletach, zabezpieczanie oraz odkładanie na rampy
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się rozładunkiem i załadunkiem artykułów
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie
  • dokładność i staranność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • samodyscyplina
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na miejscu za 4500 NOK miesięcznie
  • ubezpieczenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne warunki pracy
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • pomoc polskiego rezydenta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania z zaznaczeniem opcji “Magazynier/Komisjoner Oslo” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-oslo-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 750593f08ec7a2d0

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 bez języka Oslo na magazynie spożywczym”

  1. Witam, jestem zainteresowany prosze o kontakt.

  2. krzysztof rybak na 28 czerwca 2017 @ 12:27

    mam 40 lat 7 sezonow pracy w norwegii .komunikatywny angielski i norweski

  3. Młody silny gotowy do podjecia pracy komunikatywny J Angielski

  4. Krzysiek na 16 lipca 2017 @ 14:44

    Jesteśmy trójką zmotywowanych i chętnych do pracy studentów, przebywamy obecnie na terenie Norwegii, możemy natychmiastowo podjąć pracę. Mamy własny samochód.

    Kontakt: 609 726 081