186,50 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja chemii gospodarczej Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 maja 2018 07:21

Propozycja pracy w Norwegii na produkcji artykułów chemii gospodarczej dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie dla par w fabryce z Fredrikstadu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 186,50 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce artykułów chemii gospodarczej – płynów do mycia naczyń, okien, podłóg, proszków do prania itp.
  • zadaniem pracownika będzie nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych, obsługa maszyn oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • szybkie uczenie się
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • zamieszkanie na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na uczciwych warunkach

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV na adres e-mail:

norway-worker@europe.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-produkcja-chemii-gosp-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 2265ae73f1bd474d

Linki sponsorowane

10 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja chemii gospodarczej Fredrikstad”

  1. Witam dwie osoby chętne do pracy od zaraz pozdrawiam

  2. Witam, jesteśmy zainteresowani 2 osoby. Kontakt: 787191080

    • Witam, Jestem chętna na pracę wraz z chłopakiem. Kontakt 538139625

  3. Gotowa od zaraz

  4. Witam, Jestem chętna na pracę wraz z chłopakiem. Kontakt 538139625

  5. Witam jestem zainteresowana. Proszę o kontakt

  6. Dawid Cze na 5 czerwca 2018 @ 19:04

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą (dwie osoby)
    Jesteśmy słowni i pracowici.

    Proszę o kontakt mailowy:

    dawid.cze@o2.pl

  7. Witam jestem już w Norwegii posiadam kąplet dokumentów i jestem bardzo zainteresowany pracą w Norwegii na dłuższy okres czasu proszę o kontakt na adres e-mail

  8. Weronika i Dawid na 20 czerwca 2018 @ 11:54

    Dzień dobry 🙂 dwie osoby chętne do pracy od zaraz. Wysłałam maila. Liczę na odpowiedź

  9. Witam,estesmy zainteresowani praca (dwie osoby) Estesmy slowni i pracowity