164,60 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 bez języka przy pakowaniu owoców Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 23:34

Możliwość pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu i sortowaniu warzyw oraz owoców. Zatrudnienie 2017 w zakładzie z Moss dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny, pakowacz

Miejsce pracy: Moss, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 164,40 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sortowaniu, myciu oraz pakowaniu owoców i warzyw
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie zamówionych produktów do wysłania dla sklepów

Wymagania:

  • zdolność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • pełna samodzielność
  • otwartość i elastyczność
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące
  • zaangażowanie i pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach
  • zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach na czas 1 umowy za 3500 NOK miesięcznie
  • pomoc polskiego konsultanta
  • perspektywę dłuższej współpracy bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacjanorwegia2017, należy zaznaczyć opcję “Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-warzyw-od-zaraz-moss/

ID ogłoszenia: 47059538e8fb03da

9 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 bez języka przy pakowaniu owoców Moss”

  1. Dwie kobiety zainteresowane od zaraz ofertą pracy na stanowiskach “Sortowacz-pakowacz warzyw Moss”
    ID ogłoszenia: 47059538E8FB03DA.
    Prosimy o kontakt: +48 690119756.
    Monika Tomaszewicz

  2. sortowac- pakowacz posiadam doswiadczenie 2 letnie, numer kontaktowy: 790569266 gotowa do pracy od zaraz

  3. Justyna Denka na 4 lipca 2017 @ 15:22

    Dwie osoby zainteresowane stanowiskiem “Sortowacz-pakowacz warzyw Moss” od zaraz, z 2 letnim doświadczeniem na stanowiskach “Production Operative”.

  4. Radosław na 9 lipca 2017 @ 11:35

    Jestem zainteresowany ofertą, bdb znajomość j.angielskiego . Duże doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach.

  5. Katarzyna Chojnacka na 10 lipca 2017 @ 20:42

    Jestem zainteresowana ofertą pakowacz owoców
    Proszę o kontakt 513641500

  6. Dwóch(opcjonalne tylko jeden) mężczyzn zainteresowanych ofertą pracy na stanowisku sortowacz-pakowacz warzyw Moss.Telefon kontaktowy: +48 733702312 , obecnie przebywamy w norwegii i jesteśmy gotowi do podjecia pracy od zaraz

  7. Marta Grabowska na 12 lipca 2017 @ 11:51

    Para zainteresowana pracą od zaraz na wyżej wymienionym stanowisku. Proszę o kontakt: 739 008 434

  8. Witam jestem zainteresowana praca proszę o kontakt telefoniczny 732585183

  9. patrycjaaa96 na 25 sierpnia 2017 @ 21:10

    Dwie osoby zainteresowane praca . Proszę o kontakt +48 515 923 158