171 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu samolotów Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2018 23:57

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Norwegii przy sprzątaniu samolotów. Opcja zatrudnienia od zaraz na lotnisku w Oslo dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 171 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie wnętrz samolotów, m.in. mycie okien, czyszczenie toalet, mycie stolików i foteli oraz uzupełnianie środków higienicznych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się dokładaniem gazetek oraz folderów informacyjnych

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • samodyscyplina
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralność
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • preferowani kandydaci z własnym zakwaterowaniem w Oslo
  • gotowość do pracy na zmiany
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • pracę na cały etat
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę
  • opiekę konsultanta
  • zapewnione zamieszkanie w hotelu pracowniczym za 4000 NOK miesięcznie
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • pracę od zaraz

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2018, należy zaznaczyć opcję “pracownik sprzątający”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-sprzataniu-samolotow-od-zaraz-oslo-2018/

ID ogłoszenia: 2275b5d9ba95b984

15 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu samolotów Oslo”

  1. Witam.Jestem zainteresowana wraz z mężem pracą.Rozmawiamy po Norwesku i Angielsku.Pracowaliśmy przy sprzątaniu w Szwecji przez 18 m-cy.Posiadam nr.personalny

  2. Witam serdecznie,

    Proszę o dodanie opcji “pracownik sprzątający” w formularzu, bo chyba nie ma takiej opcji jest jedynie “pracownik sprzątający Drammen”.

    Pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowana ogłoszeniem ale nie można wybrać tego stanowiska w formularzu prosze o kontakt.

  4. Jestem zainteresowany ta oferta

  5. Sylwia Badzinska na 8 sierpnia 2018 @ 11:16

    Witam, obecnie szukam pracy a państwa oferta pracy jest interensująca. Jestem gotowa od zaraz podjąć pracę jako sprzątacz samolotów . Jestem pracowita ,sumienna,dokładna i uczciwa. Powierzone obowiązki wykonuję najlepiej jak potrafię .Bezkonfliktowa osoba z wesołym usposobieniem to własnie Ja. Z poważaniem Sylwia .

    • Sylwia Badzinska na 6 września 2018 @ 14:56

      Witam nie wiem o co chodzi z podaną datą i godziną. Pozdrawiam Sylwia.

      dodam,że zapomniałam dopisać że chodzi o Pracownika sprzątającego.
      Pozdrawiam.

  6. Iwona Misiewicz na 8 sierpnia 2018 @ 14:54

    Witam, w odpowiedzi na ww stanowisko aplikuję na “pracownik sprzątający:” Oslo,
    pozdr,
    Iwona Misiewicz

  7. jestem zainteresowany praca prosze o kontakt na numer 6060543071

  8. David Wojcik
    Agnieszka Zwolinska
    Jestesmy bardzo zainteresowani .
    Mieszkamy na polnocy Norwegii i chcemy przeprowadzic sie do Oslo lub okolic .
    Posiadamy norweski numer .

  9. dzień dobry. jestem zainteresowany ofertą pracy.proszę o kontakt

  10. Witam mieszkam w Rælingen i posiadam karte Avinor obecnie pracuje na lotnisku Gardemonen w systemer 7/7 i Szukam dodatkowej pracy .

  11. Witam. Mam 46 lat. Nigdy nie pracowałam poza granicami Polski. Mam dwoje dzieci w wieku 15 i 16 lat. Jestem w trakcie rozwodu. Bardzo interesuje mnie oferta pracy na lotnisku przy sprzątaniu samolotów. Jestem gotowa podjąć pracę od zaraz. Pozdrawiam. Katarzyna Najlepsza

  12. Gotowa do pracy od zaraz.

  13. Witam jestem zainteresowana pracą, mam 27 lat mieszkam w Oslo Furuset, posiadam doświadczenie w sprzątaniu, aktualnie pracuję w norweskiej firmie sprzątającej domy prywatne i biura. Znam język angielski bardzo dobrze, Posiadam numer personalny, prawo jazdy i własny samochód. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam
    Marta T

  14. Witam, wypełniłam wniosek lecz była opłaca „pracownik sprzątający Drammen”. Interesuje mnie ta oferta. Posiadam personal number, pracowałam w Norwegii w Tromso przy sprzątaniu domów, obiektów oraz jako sprzątaczka i kelnerka w hotelu. Posiadam komunikatywny angielski.
    Bardzo proszę o kontakt.
    Pozdrawiam
    Anna K