153 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B z j. angielskim przewóz osób Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 03:40

Zatrudnimy chętnie w Oslo na stanowisku kierowcy kat.B kandydatów ze znajomością angielskiego. Praca w Norwegii od zaraz przy przewozie osób po mieście i okolicy.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 153 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewożeniu osób na zlecenia składane przez aplikację mobilną
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o służbowy samochód – mycie, sprzątanie, itd.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość topografii miasta
  • ważne prawo jazdy oraz praktyka w prowadzeniu pojazdów
  • pomysłowość i zaradność
  • zaletą będzie doświadczenie przy przewozie osób
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • dobre zarobki oraz możliwe premie
  • zakwaterowanie za 3000 NOK miesięcznie
  • nowy służbowy samochód oraz smartfon z aplikacją

Aplikacja:

Kandydatów zapraszamy do wysyłania CV z dopiskiem “UBR-NW/03/2017” na adres:

norwayworker@europe.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-w-oslo-dla-kierowcy-kat-b-przy-przewozie-osob/

ID ogłoszenia: 1995977d6422cbe1

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B z j. angielskim przewóz osób Oslo”

  1. Dzień dobry

    Nazywam się Robert Cybulski.
    Chciałbym wyjechać do pracy w Norwegii i poszukuję firmy, która pomogłaby mi znaleźć tam zatrudnienie.
    Jestem dyspozycyjny, gotowy do wyjazdu w każdej chwili i mogę wykonywać każdą pracę.

    Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na moją wiadomość.

    Z wyrazami szanunku