175 NOK brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii Fredrikstad sprzątanie biur dla Polaków

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 03:08

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie we Fredrikstad do podjęcia od zaraz dla 3 osób.

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wakaty: 3

Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • porządkowanie wszystkich powierzchni biurowych
  • opróżnienie koszy i wstawienie zmywarek w pokoju socjalnym
  • porządkowanie sal konferencyjnych, gabinetów, recepcji, kantorka ochrony
  • sprzątanie toalet pracowniczych i dla gości biura

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • przyjazne nastawienie oraz umiejętność kulturalnego zachowania
  • duża samodzielność
  • szybkość w działaniu
  • dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie poparte referencjami
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w Norwegii
  • umowa zgodnie ze standardami norweskimi zatrudnienia
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania dla osób chętnych
  • pracownicy najlepiej wywiązujący się z zadań będą mogli podjąć stałą współpracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail z załączeniem CV wraz ze zdjęciem całej sylwetki należy kierować na adres:
Ewa.Brzeska@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-fredrikstad-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 27457a52c49859d2