175 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie z napojami bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:38

Aktualnie poszukujemy chętnych do zatrudnienia na magazynie z napojami znajdującym się w Oslo. Od zaraz praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 175 NOK brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na zbieraniu zamówień przy użyciu skanera ręcznego i wózka paletowego
  • zadaniem pracownika będzie rozładunek i załadunek samochodów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się aktualizowaniem baz z danymi oraz wykonywaniem prac porządkowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dobra kondycja
  • komunikatywność i otwartość
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • legalną pracę w Norwegii od zaraz
  • pomoc w procesie adaptacji do nowych warunków
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • zamieszkanie płatne blisko zakładu
  • ubrania robocze
  • szkolenia wdrażające w obowiązki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Magazynier / Komisjoner” poprzez stronę:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-oslo/

ID ogłoszenia: 54158ebec17d9476

9 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie z napojami bez języka Oslo”

  1. witam szukam pracy na magazynie predzej pracowalem w angli 5 lat i posiadam jezyk angielski w stopniu komunikatywnym,prosze o katakt pod email badz tele 724253888

  2. Mam na imię Jolanta mam doświadczenie w pakowaniu jestem osobo sumienno pracowito uczciwo proszę o pilny tel 664012756

  3. Magazynier / komisjoner na 20 kwietnia 2017 @ 18:02

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy . Proszę o kontakt e-mail . Pozdrawiam

  4. Magazynier/komisjoner na 23 kwietnia 2017 @ 15:32

    Witam. Jestem zainteresowany praca w Państwa firmie. Jestem osobą pracowitą,sumienną i dyspozycyjna od zaraz tel 93922413. Pozdarawia

  5. mam 20lat jestem silna fizyczna osoba dobrze znam jezyk angielski jestem pracowity szybko sie ucze niemam nalogow obsluga komputera nie sprawia mi problemu moj numer 668 818 819
    email : karolandrasik321@gmail.com

  6. Damian Gawior na 8 maja 2017 @ 10:21

    Witam pisze w sprawie pracy na magazynie .Jestem dyspozycyjny,ambitny,rzetelny i chętny od zaraz.
    Posiadam swoje zakwaterowanie w Oslo.
    +48 884-796-530

    Gawior Damian

  7. Marta Kuniej na 8 maja 2017 @ 19:09

    Proszę o kontak jeśli praca jest jeszcze aktualna.

  8. Szukam pracy na 8 czerwca 2017 @ 11:07

    Witam wraz chlopakiem chcemy wyjechać do Norwegi, zależy nam bardzo na znalezieniu pracy. Jesteśmy młodymi osobami,szybko się uczymy,. Proszę o kontakt 883019778 Pozdrawiam Marta

  9. krzysztof rybak na 28 czerwca 2017 @ 12:31

    mam 40 lat 7 lat doswiadczenia pracy w norwegii komunikatywny angielski i norweski prosze o kontakt 570201108