165 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii Oslo bez języka na magazynie z kosmetykami

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 lipca 2016 02:08

Oferujemy zatrudnienie na magazynie z kosmetykami w Oslo przy zbieraniu zamówień. Norwegia praca dla Polaków do podjęcia od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz, rozpoczęcie od II połowy lipca 2016

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie z kosmetykami w Oslo przy codziennych pracach – np. rozładunku dostaw, aktualizacji bazy danych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie zamówień
  • praca wykonywana będzie przy użyciu skanera ręcznego
  • dbanie o porządek na magazynie oraz w dokumentacji

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dobra kondycja
  • zdolność do pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność, uczciwość

Zapewniamy:

  • wysokość opłat z przygotowanie dokumentów to ok. 300 NOK i zostanie potrącony z pierwszego wynagrodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalna umowa o pracę
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • przyjazny zespół

Aplikacja:
Wiadomość e-mail prosimy przesłać na adres:
Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 22/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-oslo-na-magazynie-z-kosmetykami/

ID ogłoszenia: 112578406d7ea265

Linki sponsorowane