do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii bez języka przy choinkach Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2017 03:52

Opcja sezonowego zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka w Trondheim do połowy grudnia 2017. Od zaraz sezonowa praca Norwegia w leśnictwie przy ścinaniu choinek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy choinkach

Miejsce pracy: Throndheim, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ścinanie drzewek, pakowanie ich oraz załadunek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pracami pielęgnacyjnymi oraz porządkowymi

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • pracowitość i rzetelność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • mile widziane osoby ze statusem studenta
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie od zaraz do połowy grudnia bieżącego roku
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu
  • dużą liczbę godzin pracy, co najmniej 40 h w tygodniu
  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

norwayexpress@mail-me.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-w-lesnictwie-przy-choinkach-od-zaraz-trondheim-2017/

ID ogłoszenia: 36959ce9232b5712

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii bez języka przy choinkach Trondheim”

  1. Witam jestem zainteresowany tą praca ponieasz jusz pracowałem w Polsce w tym kierunku parnascie lat wiec nie jest mi to obce jestem pracowitym pracownikiem zetelnym słownym itp dziękuje z gury i czekam na wiadomość