156,20 NOK/h brutto

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka Fredrikstad na magazynie z żywnością

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 listopada 2017 00:37

Oferta dobrze płatnej pracy w Norwegii na magazynie z Fredrikstad. Zatrudnimy od zaraz w hurtowni spożywczej pracowników bez znajomości języka norweskiego na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 156,20 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie hurtowni z żywnością
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień oraz obsługa klientów hurtowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjazdu własnym samochodem
  • znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie doświadczenia
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pracowitość i sumienność
  • zaletą będzie posiadanie referencji

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • zamieszanie w samodzielnych pokojach za 4000 NOK miesięcznie
  • pracę na 3 zmiany
  • szansę rozwoju zawodowego
  • perspektywę zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • atrakcyjne dodatki i premie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

soknadansatte_pl@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwergi-od-zaraz-na-magazynie-z-zywnoscia-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 3395a14721868589

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka Fredrikstad na magazynie z żywnością”

  1. taki mail nie istnieje