196,60 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka magazyn odzieży Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2023 18:20

Hurtownia z Fredrikstad szuka od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków bez języka na magazynie odzieży. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 196,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomocnik na magazynie;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco;
  • rozładowywanie dostaw, rozkładanie towarów na magazynie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • rozliczanie zwrotów;
  • zbieranie zamówień oraz ich pakowanie itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć brania nadgodzin;
  • mile widziane doświadczenie;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie międzynarodowej.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie i dodatki;
  • imprezy integracyjne;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 46563e284661c1aa