do uzgodnienia

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie Bergen zbieranie zamówień

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2018 20:39

Oferta pracy w Norwegii na magazynie w Bergen od zaraz. Przyjmujemy Polaków od zaraz, bez znajomości języka norweskiego. Zapewniamy umowę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe dla najlepszych.

Stanowisko: pracownik magazynowy.

Lokalizacja: Bergen.

Zarobki: do ustalenia.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień – sprzętu RTV;
  • aktualizacja stanów magazynowych w programie komputerowym;
  • pakowanie towarów oraz ich wysyłka;
  • przyjmowanie, rozładunek i załadunek towarów.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • samodyscyplina;
  • samodzielność w działaniu i dobre zorganizowanie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę na 6 miesięcy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę od zaraz;
  • płatne zakwaterowanie 3000 NOK miesięcznie od osoby;
  • odprowadzanie składek, podatku, ubezpieczenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu.

Aplikacje:
Informujemy, że osoby zakwalifikowane do pracy będą musiały stawić się w naszym biurze w Szczecinie aby podpisać umowę. Nie ma możliwości podpisania umowy na odległość.

Opłata za przygotowanie dokumentów, tłumaczenie wynosi ok. 300 NOK jest odciągana z wynagrodzenia.

Prosimy wysyłać e-mail z CV pod adres:

lagerarbeid-bemanning@fastservice.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: “lagermedarbeider 010/2018”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-na-magazynie-sprzetu-rtv-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 6835bbdca71f01c0