168 NOK/h brutto

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka produkcja napojów Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2018 00:40

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz opcja zatrudnienia dla par w fabryce z Lillehammer na produkcji napojów energetycznych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Lillehammer, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 168 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją napojów energetycznych i izotonicznych
  • zadaniem pracownika będzie umieszczanie towarów na taśmie, obsługa urządzeń oraz kontrola jakości i pakowanie produktów

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • zaletą będzie znajomość języka norweskiego
  • odpowiedzialność i sumienność
  • mile widziane posiadanie doświadczenia
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobre nastawienie

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach dla 2-3 osób z dostępem do wifi
  • dla par zapewnione wspólne zamieszkanie
  • pracę na podstawie umowy z norweskim pracodawcą

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Produkcja napojów, Lillehammer” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-lillehammer/

ID ogłoszenia: 9835a85c52f66c52

Linki sponsorowane

20 komentarzy na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka produkcja napojów Lillehammer”

  1. jestem bardzo zainteresowany tą ofertą wraz z dziewczyną
    email : rafalo9797@wp.pl

  2. Spełniam państwa wymogi jestem bez nałogów i posiadam kat b prowadziłem przez 6lat działalności gospodarcza

  3. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt. 734463177

  4. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt. 570 074 548

  5. Witam.Jestem zainteresowany ofertą. 570074548

  6. Witam,
    jestem zainteresowana ofertą.
    tel. 668179653

  7. Zainteresowana Proszę o kontakt

  8. Witam , jestem zainteresowana ofertą pracy . 695939873

  9. Witam jestem zainteresowany oferta pracy wraz z dziewczyna tel 535414199

  10. Obecnie mieszkam w Oyer i szukam pracy w okolicy.
    Prosze o kontakt.

  11. Zdzisław na 3 marca 2018 @ 07:24

    Witam,jestem zainteresowany ofert.

  12. jestem zainteresowana znajomosc jezyka Angielksiego

  13. depesz33 na 29 marca 2018 @ 11:16

    jestem zainteresowany wraz z żoną

  14. Jestem bardzo zainteresowany. Proszę o kontakt.
    Tel. 534 697 417

  15. pitermijaczow na 4 kwietnia 2018 @ 19:09

    od 2014 operator linii rozlewniczej. doświadczenie jako operator etykieciarki, etykieciarki-sleev, tunelu foliującego, paletyzatora, foliarki. dobra znajomość języka ang. prawo jazdy kat B.

  16. wraz z zona jestesmy bardzo zainteresowani ta lub podobna oferta obecnie mieszkam i pracuje w norwegi posiadam wyrobione wszystkie pozwolenia oboje jezyk angielski w stopniu komunikatywnym oboje wyksztalcenie srednie tel 794113834

  17. Jestem zainteresowana wraz z synem i kolegą, proszę o kontakt

  18. witam , mam kilkuletnie doswiadczenie na Produkcji, prosze o kontakt 781508042

  19. Witam, wraz chłopakiem i jego tatą jesteśmy zainteresowani pracą. Proszę o kontakt