158,60 NOK/h brutto

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka sprzątanie szkół Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 marca 2017 00:14

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu szkół, szpitali oraz urzędów. Od zaraz opcja zatrudnienia w Stavanger dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik personelu sprzątającego

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 158,60 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna, która będzie polegała na szybkim i sprawnym sprzątaniu szkół, szpitali oraz lokali instytucji państwowych

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie przy sprzątaniu
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • status osoby niekaranej
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobra organizacja

Oferujemy:

  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania na miejscu
  • wsparcie w załatwianiu formalności i niezbędnych dokumentów
  • perspektywę dłuższej współpracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV oraz LM na adres e-mail:

zdrojewska@t.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sprzatanie-szkol-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 13858c6f3a5ee551

2 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka sprzątanie szkół Stavanger”

  1. Witam jestem zainteresowana ta praca 501-638-461

  2. Dzień dobry,
    Proszę o podanie szczegółów dni pracy, czy weekendy są wolne, w jakich godzinach jest potrzebny pracownik. Jaka firma jest zatrudniającą – Polska czy Norweska?
    Z poważanie,
    Anna Czarek