210-220 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka w Oslo na budowie glazurnik-kafelkarz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2020 18:58

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie dla glazurników-kafelkarzy bez znajomości języka w Oslo. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: glazurnik/kafelkarz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 210 – 220 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla glazurnika przy wykańczaniu mieszkań i budynków użyteczności publicznej na terenie Norwegii.

Wymagania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenie zawodowego jako glazurnik;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • legalną prace na czas określony;
  • umowę o pracę zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe, które zależą od projektu i kwalifikacji;
  • bezpłatny przelot do Norwegii (przy większości projektów);
  • zlecenia na dłuższy czas;
  • możliwość awansowania oraz nauki języka;
  • pomoc przy szukaniu zakwaterowania;
  • ubezpieczenie zdrowotne, a także od nieszczęśliwych wypadków oraz odprowadzanie składek emerytalnych, możliwość otrzymania zasiłku na dzieci itp.;
  • możliwość skorzystania z feriepenger, które wynosi 12%.

Aplikacja:

Zgłoszenia możliwe są poprzez stronę: http://bit.do/glazurnik2020

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-dla-glazurnika-kafelkarza-z-jezykiem-angielskim-w-oslo/

ID ogłoszenia: 4835fda0d6cb4511