153 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia dla kierowcy kat.B Uber bez języka przy przewozie osób Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2019 01:15

Pracodawca z Oslo szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii przy przewozie osób (UBER) jako kierowca kat. B. Zatrudnienie bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym w bardzo dobrych warunkach odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 153 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowców kat. B przy przewożeniu osób w Oslo z użyciem aplikacji telefonicznej Uber.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • szybkie nawiązywanie kontaktów;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • wysoka kultura osobista;
  • schludność.

Oferujemy:

  • samochód służbowy, telefon komórkowy oraz kartę paliwową;
  • dokładne szkolenie pracownicze; i pomoc w zaaklimatyzowaniu się;
  • umowę na okres próbny z możliwością długotrwałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK od osoby;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełen wymiar godzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/09/19.

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-uber-przewoz-osob-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 1155d7a702a6a692

4 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia dla kierowcy kat.B Uber bez języka przy przewozie osób Oslo”

  1. Witam, czy oferta jest nadal aktualna ?

    proszę o kontakt mailowy,

    Pozdrawiam

    • WIECZOREK STANISŁAW KRZYSZTOF na 4 października 2019 @ 14:27

      POSIADAM WSZYSTKIE KATEGORIE PRAWA JAZDY. ŚWIADECTWO NA PRZEWÓZ OSÓB I RZECZY. O ILE OFERTA JEST AKTUALNA -PROSZĘ O KONTAKT MÓJ NR. TEL 0047 96759408

  2. Posiadam prawo jazdy kat.A,B<C,C+E.Jezdzilem zawodowo.

  3. Witam jestem zainteresowany od zaraz. prosze o kontakt 510 968 035