195 NOK na godzinę

Od zaraz praca Norwegia dla malarzy przy remontach na budowie Oslo i inne miasta

  • Miasto lub region: Oslo i inne miasta
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lutego 2019 18:39

Na terenie Oslo i innych miast potrzebni są malarze na budowie przy remontach i wykończeniach do pracy w Norwegii. Zatrudnienie aktualne od zaraz, a do tego zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie przez pracodawcę i atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: malarz – pracownik budowlany.

Lokalizacja: Oslo i inne miasta.

Wynagrodzenie: 195 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • malowanie na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia, jako malarz budowlany;
  • doświadczenie w malowaniu budynków na wewnątrz i zewnątrz zarówno wałkiem, jak i pędzlem oraz metoda natryskową;
  • możliwość podjęcia pracy w wyznaczonym czasie;;
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka norweskiego albo angielskiego.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • feriepenger;
  • przynajmniej 37,5 godziny pracy w tygodniu;
  • zorganizowane zakwaterowanie odpłatnie na miejscu;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • odbiór z lotniska;
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy.

Aplikacja:

CV oraz LM należy wysłać na adres: joanna.gross@mrjob.pl z dopiskiem w tytule: MBU/mrjob/NO.

Do dokumentów należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-dla-malarzy-na-budowie-z-jezykiem-angielskim-2019-oslo-i-inne-miasta/

ID ogłoszenia: 6755c74216bcdc20

3 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia dla malarzy przy remontach na budowie Oslo i inne miasta”

  1. Karol. A. K na 5 marca 2019 @ 18:37

    Witam serdecznie
    Mam 24 lata i 2 lata doświadczenia w branży,, wykończenia,, posiadam prawo jazdy kat. B, język angielski w stopniu komunikatywnym. Obecnie przebywam w Norwegii, jestem zainteresowany ofertą pracy, prosił bym o kontakt. Tel. +48 575 423 682 mail. adamkokosza33@gmail.com

  2. Mam42 lata i 15 lata doswiadczenia w wykonczenia jenzyk norwerzski poziom podstawowy

  3. Witam jestem zaiteresowany praca jako malarz mam doswiadczenie prosze o kontakt telef00447442667275