153 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia kierowca kat.B z j. angielskim przy przewozie osób Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 20:11

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii jako kierowca kat. B. Zatrudnienie w Oslo z językiem angielskim przy przewozie osób z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 153 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie przewożenie osób samochodem służbowym z użyciem aplikacji;
  • do obowiązków pracownika będzie należało również tankowanie uta, zaprowadzanie go na myjnię, dbanie o bezpieczeństwo i komfort pasażerów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • optymizm;
  • wysoka kultura osobista;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzinowy;
  • norweską umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • pracę od zaraz;
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur mc od osoby;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/04/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/przewoz-osob-praca-norwegia-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 175d39d70aa1f54

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia kierowca kat.B z j. angielskim przy przewozie osób Oslo”

  1. Witam serdecznie;)

    Czy to ogłoszenie o pracę jako kierowca jest jeszcze aktualne?

    Pozdrawiam

    Krzysztof Antoniak