od 198 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia kierowca kat.B bez języka jako dostawca pizzy Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2023 21:25

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w restauracji z Oslo od zaraz jako dostawca pizzy. Pracodawca zapewnia elastyczny grafik i dużą liczbę zleceń.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 198 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kierowcy we włoskiej restauracji przy rozwożeniu pizzy;
  • zadaniem będzie rozwożenie jedzenia, pobieranie opłaty, wydawanie paragonu i reszty;
  • przy braku zleceń zadaniem będzie wykonywanie drobnych prac pomocniczych w restauracji.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • umiejętność pracy z ludźmi;
  • przyjazne nastawienie;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • mile widziane komunikatywna znajomość angielskiego;
  • chęć pracy w godzinach popołudniowych oraz wieczornych.

Oferujemy:

  • dodatek na pokrycie kosztów korzystania z prywatnych samochodów do celów służbowych;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • elastyczny grafik;
  • dużą liczbę zleceń;
  • umowę o pracę na okres próbny;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pełny etat;
  • ubezpieczenie;
  • wypłatę na czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-kierowca-kat-b-dostawca-pizzy-w-restauracji-z-oslo/

ID ogłoszenia: 89164384a3cf1e9b