210 NOK/h

Od zaraz praca Norwegia na budowie glazurnik-kafelkarz bez języka norweskiego Sogn og Fjordane

  • Miasto lub region: Sogn og Fjordane
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2019 20:39

Od zaraz potrzebne osoby do pracy w Norwegii na budowie bez  znajomości języka. Zatrudnienie w Sogn og Fjordane dla glazurnika-kafelkarza. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: glazurnik – kafelkarz na budowie.

Lokalizacja: Sogn og Fjordane.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • układanie płytek zarówno w prywatnych domach, jak i przy większych projektach;
  • przygotowywanie powierzchni pod kafelkowanie;
  • fugowanie.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • doświadczenie na tym stanowisku;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • możliwość pracy w systemie rotacyjnym 6/2.

Oferujemy

  • norweskie warunki umowy z norweskim pracodawcą (nie w delegacji);
  • zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • odprowadzanie składek oraz podatków w Norwegii przez pracodawcę;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • rozwój zawodowy oraz długofalową współpracę;
  • pomoc konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia;
  • respektowane prawo do urlopu;
  • brak opłat, np. tłumaczenie oraz przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 539 601 600.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-budowie-dla-glazurnika-kafelkarza-od-zaraz-w-sogn-og-fjordane-2019/

ID ogłoszenia: 3765d5c2dbe01e90