156 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia na budowie przy rozbiórkach bez znajomości języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 17:08

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Norwegii od zaraz na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Drammen bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac związanych z rozbiórkami wewnątrz budynku, który będzie przygotowywany do remontu generalnego;
  • kucie kafelków, demontowanie armatury, stolarki okiennej oraz drzwiowej, burzenie ścianek działowych itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, siła;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 8 tygodni;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w budowlance, a szczególnie przy wyburzeniach;
  • preferowane będą osoby z własnym samochodem, a najlepiej busem, bo konieczny jest codzienny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • umowę tymczasową z norweską firmą;
  • uczcie warunki zatrudnienia;
  • można współpracować na zasadzie B2B, ale konieczne jest założenie norweskiej działalności.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem: „Rozbiórka Drammen 2019”.

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-bez-jezyka-w-budownictwie-przy-rozbiorkach-drammen-2019/

ID ogłoszenia: 3015d025f79b5b51

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia na budowie przy rozbiórkach bez znajomości języka Drammen”

  1. Dzień dobry, mieszkam w Drammen, jestem zainteresowany, proszę o kontakt mailowy.

  2. Grzegorz na 31 lipca 2019 @ 20:02

    Witam mam 45 lat jestem zainteresowany Pana . Proszę o kontakt 720764319