210 NOK na godz.

Od zaraz praca Norwegia na budowie przy wykończeniach dla glazurników-kafelkarzy Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 20:23

Praca w Norwegii na budowie przy wykończeniach i remontach mieszkań. Oferta dla glazurników-kafelkarzy aktualna od zaraz w Oslo. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: glazurnik/płytkarz/kafelkarz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 210 NOK na godzinę w zależności od doświadczenia.

Start: od zaraz – 15 kwietnia 2019.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie kładzenie płytek, glazury oraz terakoty.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w montażu płytek/glazury/terakoty;
  • samodzielność;
  • znajomość standardów norweskich;
  • warunkiem koniecznym jest komunikatywny język angielski lub norweski;
  • dodatkowym atutem będzie własny samochód;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość podjęcia długoterminowych kontraktów;
  • pełen etat;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • pełne socjalne;
  • pracę w stabilnej, sprawdzonej i dużej norweskiej firmie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim wraz z referencjami pisemnymi oraz telefonicznymi należy wysłać na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: Glazurnik.

W wiadomości trzeba zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-budowie-przy-wykonczeniach-dla-glazurnikow-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 8295cab5f1022375